Site Overlay

 

Z czasów podstawówki pamiętaj, że niektóre osoby miały straszne parcie na wygraną. Za wszelką cenę na wf-ie chcieli wygrywać mecze. Niektórym osobom zostało to do dziś. Jednak organizowane przez milleniumevents.pl/pakiet/2266/ imprezy z Bubble Soccer nie są dla osób, które za wszelką cenę chcą wygrać.

 

To jest zabawa i właśnie chęć zabawy najbardziej liczy się gdy grasz w Bubble Soccer. Oczywiście fajnie jest wygrywać, jednak jeżeli zwycięstwo jest dla Ciebie ważniejsze niż dobra zabawa to odpuść Bubble Soccer, znajdziesz wiele innych, aktywnych sportów, gdzie się sprawdzisz.

 

Natomiast jeżeli jesteś w stanie na bok odłożyć swoje dążenie do zwycięstwa i skupić się na tym by jak najlepiej bawić się i cieszyć się chwilą, to wtedy Bubble Soccer jest jak najbardziej dla Ciebie. W tej sytuacji będziesz w stanie świetnie bawić się z przyjaciółmi, będziecie miło spędzać czas. A to według mnie jest najważniejsze w tego typu atrakcjach. Oczywiście szczypta rywalizacji nie zaszkodzi, jednak jeżeli staje się ona ważniejsza niż dobra zabawa, to według mnie Bubble Soccer nie jest dobrym pomysłem.

 

Imprezy z Bubble Soccer.