Site Overlay

sklep-tosia.eu/wozki-dzieciece_d73 wózki Baby Jogger śmiało może polecić każdemu rodzicowi. Wśród modeli znajdziemy produkty idealnie nadające się dla bliźniąt lub dzieci w zbliżonym wieku, a także dla aktywnych rodziców, zabierających dzieci na trening lub w dalszą podróż. Szybki i łatwy proces składania, regulowane rączki, pojemne kosze na zakupy i inne niezbędne produkty, a także skrętne koła z amortyzacją to najwyższy komfort dla rodziców i dzieci korzystających z wózków Baby Jogger.

Trudno nie docenić szesnastu dostępnych konfiguracji z fotelikiem, gondolą i dodatkowym siedziskiem. W zależności od naszych potrzeb oraz wymagań naszego dziecka możemy ustawić siedzisko w modelach od Baby Jogger przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu możemy zapewnić sobie kontakt wzrokowy z dzieckiem lub pozwolić mu podziwiać świat znajdujący się na waszej drodze. Wielu rodziców bardzo polubiło sportowy, miejski charakter wózków Baby Jogger, które doskonale sprawdzają się każdej przestrzeni i warunkach.

Wygoda i komfort to jednak nie wszystko, co oferują tego rodzaju wózki dzieciom i rodzicom. W przypadku amerykańskiej firmy możemy także liczyć na nowoczesne rozwiązania takie jak wentylowane siedziska i wywietrzniki w budkach, które zapewniają cyrkulację powietrza w wózkach Baby Jogger.