Site Overlay

 

Warszawa to nasze rodzinne miasto. Swoje usługi w zakresie muzycznej oprawy przyjęć weselnych świadczy tutaj www.zespolfiesta.net . Moja siostra, która przed długie lata zmagała się ze staropanieństwem, kilka miesięcy temu wreszcie znalazła idealnego kandydata na męża. Pomimo krótkiej znajomości, od razu przystąpili oni do organizowania swojego ślubu.

 

Problematyczny był jednak wybór zespołu na wesele. W Warszawie jest ich wprawdzie całe mnóstwo, jednak siostra i mój przyszły szwagier nijak nie mogli się ze sobą dogadać w tej kwestii. „Skoczna muzyka, szampańska zabawa, sterowanie całą uroczystością – oto, co powinien umieć mój wymarzony zespół na wesele! Warszawa na pewno takie posiada!” – trajkotała bez końca moja siostra. Jej narzeczony nie pozostawał dłużny: „Romantyczne ballady, kameralny nastrój, wyciszony klimat – a to mój idealny zespół na wesele! Warszawa bez wątpienia w nie obfituje!”

 

Kłótnie i waśnie trwały tak długo, aż przypadkiem oboje nie natknęli się na ofertę kapeli wspomnianej wyżej. Okazało się, że spełnia ona oczekiwania zarówno mojej siostry, jak i przyszłego szwagra. Wybrany przez nich ostatecznie zespół na wesele z powodzeniem rozbawiłby swoim graniem całą Warszawę.

 

Członkowie grupy okazali się nie tylko fachowcami w swojej dziedzinie, ale również wielce sympatycznymi ludźmi. A co absolutnie najważniejsze… proporcje pomiędzy balladami a muzyką disco okazały się w tym zespole idealne. Na wesele, nie tylko w Warszawie, polecam ich naprawdę bardzo gorąco!